Přeskočit na obsah

Toto není oficiální web města Liberec. Jde o testovací provoz platformy VašeMěsto.cz na základě veřejně dostupných dat z Liberce a dalších zdrojů. Kontakt: podpora@vasemesto.cz

Naivní divadlo Liberec,příspěvková organizace

Rok 2025 skončil ziskem 3,4 tis. Kč. Organizace má 324 smluv za 72,40 mil. Kč.

Základní údaje

Z veřejných rejstříků. Fyzické osoby a statutární orgány neukazujeme.

Druh
Příspěvková organizace města
IČO
00083178
Právní forma
příspěvková organizace
Sídlo
Moskevská 32/18, Liberec IV-Perštýn, 46001 Liberec
Vznik
26. 4. 2005
Smlouvy
20. 9. 2016 až 9. 10. 2026

Jak hospodaří

Z rozvahy a výkazu zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny. Částky za celý rok.

Výnosy a náklady

Cizí zdroje

Zobrazit jako tabulku
Hospodaření po letech
Rok Výsledek Náklady Výnosy Aktiva Vlastní kapitál Cizí zdroje
2025 3,4 tis. Kč 32,81 mil. Kč 32,82 mil. Kč 39,27 mil. Kč 35,32 mil. Kč 3,95 mil. Kč
2024 29,5 tis. Kč 28,82 mil. Kč 28,85 mil. Kč 39,14 mil. Kč 34,97 mil. Kč 4,17 mil. Kč
2023 540,5 tis. Kč 29,80 mil. Kč 30,34 mil. Kč 38,80 mil. Kč 35,10 mil. Kč 3,69 mil. Kč
2022 310,3 tis. Kč 25,65 mil. Kč 25,96 mil. Kč 37,02 mil. Kč 33,82 mil. Kč 3,20 mil. Kč
2021 246,2 tis. Kč 24,38 mil. Kč 24,62 mil. Kč 36,00 mil. Kč 32,81 mil. Kč 3,19 mil. Kč
2020 175,3 tis. Kč 21,67 mil. Kč 21,84 mil. Kč 31,92 mil. Kč 29,31 mil. Kč 2,62 mil. Kč

Co z výkazů plyne

Poměry spočítané z výkazů za rok 2025. Popisují čísla, nehodnotí hospodaření organizace.

Výsledek
3,4 tis. KčZisk: výnosy byly vyšší než náklady.
Zadluženost
10,1 %Jaká část majetku je krytá cizími zdroji, tedy závazky a úvěry.
Běžná likvidita
3,95Oběžná aktiva dělená krátkodobými závazky. Pod 1 jsou krátkodobé závazky vyšší než peníze a pohledávky, které je mají pokrýt.
Okamžitá likvidita
3,67Peníze na účtech dělené krátkodobými závazky.
Transfery
79,1 %Kolik výnosů tvoří příspěvky a dotace. U příspěvkové organizace je vysoký podíl běžný, město ji tak financuje.
Osobní náklady
63,1 %Kolik nákladů tvoří mzdy a odvody. U škol a sociálních služeb bývá podíl vysoký.
Náklady meziročně
+13,8 %Změna proti předchozímu roku.
Výnosy meziročně
+13,7 %Změna proti předchozímu roku.
Ukazatele po letech
Ukazatele hospodaření po letech
Rok Zadluženost Běžná likvidita Okamžitá likvidita Transfery Osobní náklady Náklady meziročně Výnosy meziročně
2025 10,1 % 3,95 3,67 79,1 % 63,1 % +13,8 % +13,7 %
2024 10,7 % 4,01 3,71 74,3 % 68,0 % −3,3 % −4,9 %
2023 9,5 % 4,38 4,15 79,1 % 63,9 % +16,2 % +16,9 %
2022 8,6 % 4,66 4,35 77,8 % 69,9 % +5,2 % +5,5 %
2021 8,9 % 4,18 4,02 90,9 % 66,3 % +12,5 % +12,7 %
2020 8,2 % 3,49 3,09 91,4 % 74,3 % −15,1 % −14,8 %

Období: rok 2025. Zdroj: rozvaha a výkaz zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny, poměry spočítala aplikace. Co výkaz neuvádí, neukazujeme.

Kdy se smlouvy uzavíraly

Hodnota smluv podle roku uzavření, bez dodatků. Bez 1 smlouvy s více partnery, jejichž hodnota patří celku.

S kým smlouvy uzavírá

Podle hodnoty společných smluv. Fyzické osoby v seznamu nejsou.

Největší smlouvy

Podle hodnoty v registru smluv. Dodatky se do součtu nepočítají.

Další smlouvy (5)

Poslední smlouvy

Podle data uzavření.

Další smlouvy (15)

Zdroje: registr smluv, ARES a obchodní rejstřík, Monitor státní pokladny a Sbírka listin. Stránka ukazuje stav posledního stažení. Rozhoduje znění v registru.

Nahlásit chybu