Přeskočit na obsah

Toto není oficiální web města Liberec. Jde o testovací provoz platformy VašeMěsto.cz na základě veřejně dostupných dat z Liberce a dalších zdrojů. Kontakt: podpora@vasemesto.cz

Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace

Rok 2025 skončil ziskem 555,1 tis. Kč. Organizace má 123 smluv za 8,91 mil. Kč.

Základní údaje

Z veřejných rejstříků. Fyzické osoby a statutární orgány neukazujeme.

Druh
Příspěvková organizace města
IČO
65635612
Právní forma
příspěvková organizace
Sídlo
Proboštská 38/6, Liberec III-Jeřáb, 46007 Liberec
Vznik
1. 1. 2003
Smlouvy
26. 5. 2015 až 25. 9. 2026

Jak hospodaří

Z rozvahy a výkazu zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny. Částky za celý rok.

Výnosy a náklady

Cizí zdroje

Zobrazit jako tabulku
Hospodaření po letech
Rok Výsledek Náklady Výnosy Aktiva Vlastní kapitál Cizí zdroje
2025 555,1 tis. Kč 50,59 mil. Kč 51,14 mil. Kč 58,18 mil. Kč 43,07 mil. Kč 15,10 mil. Kč
2024 821,2 tis. Kč 51,79 mil. Kč 52,61 mil. Kč 58,46 mil. Kč 43,98 mil. Kč 14,48 mil. Kč
2023 37,7 tis. Kč 48,57 mil. Kč 48,60 mil. Kč 54,15 mil. Kč 43,61 mil. Kč 10,54 mil. Kč
2022 262,2 tis. Kč 42,80 mil. Kč 43,06 mil. Kč 51,01 mil. Kč 41,05 mil. Kč 9,96 mil. Kč
2021 255,8 tis. Kč 38,18 mil. Kč 38,43 mil. Kč 49,86 mil. Kč 42,07 mil. Kč 7,79 mil. Kč
2020 146,1 tis. Kč 35,23 mil. Kč 35,37 mil. Kč 50,69 mil. Kč 42,79 mil. Kč 7,91 mil. Kč

Co z výkazů plyne

Poměry spočítané z výkazů za rok 2025. Popisují čísla, nehodnotí hospodaření organizace.

Výsledek
555,1 tis. KčZisk: výnosy byly vyšší než náklady.
Zadluženost
26,0 %Jaká část majetku je krytá cizími zdroji, tedy závazky a úvěry.
Běžná likvidita
3,02Oběžná aktiva dělená krátkodobými závazky. Pod 1 jsou krátkodobé závazky vyšší než peníze a pohledávky, které je mají pokrýt.
Okamžitá likvidita
1,94Peníze na účtech dělené krátkodobými závazky.
Transfery
97,1 %Kolik výnosů tvoří příspěvky a dotace. U příspěvkové organizace je vysoký podíl běžný, město ji tak financuje.
Osobní náklady
81,6 %Kolik nákladů tvoří mzdy a odvody. U škol a sociálních služeb bývá podíl vysoký.
Náklady meziročně
−2,3 %Změna proti předchozímu roku.
Výnosy meziročně
−2,8 %Změna proti předchozímu roku.
Ukazatele po letech
Ukazatele hospodaření po letech
Rok Zadluženost Běžná likvidita Okamžitá likvidita Transfery Osobní náklady Náklady meziročně Výnosy meziročně
2025 26,0 % 3,02 1,94 97,1 % 81,6 % −2,3 % −2,8 %
2024 24,8 % 3,67 2,11 96,4 % 75,5 % +6,6 % +8,2 %
2023 19,5 % 2,30 1,76 96,4 % 80,2 % +13,5 % +12,9 %
2022 19,5 % 2,62 2,32 95,5 % 81,9 % +12,1 % +12,0 %
2021 15,6 % 2,06 1,78 96,9 % 83,9 % +8,4 % +8,7 %
2020 15,6 % 2,26 1,76 97,8 % 83,7 % +11,9 % +11,1 %

Období: rok 2025. Zdroj: rozvaha a výkaz zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny, poměry spočítala aplikace. Co výkaz neuvádí, neukazujeme.

Kdy se smlouvy uzavíraly

Hodnota smluv podle roku uzavření, bez dodatků. Bez 1 smlouvy s více partnery, jejichž hodnota patří celku.

S kým smlouvy uzavírá

Podle hodnoty společných smluv. Fyzické osoby v seznamu nejsou.

Největší smlouvy

Podle hodnoty v registru smluv. Dodatky se do součtu nepočítají.

Další smlouvy (5)

Poslední smlouvy

Podle data uzavření.

Další smlouvy (15)

Zdroje: registr smluv, ARES a obchodní rejstřík, Monitor státní pokladny a Sbírka listin. Stránka ukazuje stav posledního stažení. Rozhoduje znění v registru.

Nahlásit chybu