Přeskočit na obsah

Toto není oficiální web města Liberec. Jde o testovací provoz platformy VašeMěsto.cz na základě veřejně dostupných dat z Liberce a dalších zdrojů. Kontakt: podpora@vasemesto.cz

Mateřská škola, Liberec, Klášterní 466/4, příspěvková organizace

Rok 2025 skončil ziskem 74,6 tis. Kč. Organizace má 64 smluv za 4,15 mil. Kč.

Základní údaje

Z veřejných rejstříků. Fyzické osoby a statutární orgány neukazujeme.

Druh
Příspěvková organizace města
IČO
72742810
Právní forma
příspěvková organizace
Sídlo
Klášterní 466/4, Liberec V-Kristiánov, 46005 Liberec
Vznik
12. 10. 2004
Smlouvy
20. 7. 2016 až 15. 9. 2026

Jak hospodaří

Z rozvahy a výkazu zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny. Částky za celý rok.

Výnosy a náklady

Cizí zdroje

Zobrazit jako tabulku
Hospodaření po letech
Rok Výsledek Náklady Výnosy Aktiva Vlastní kapitál Cizí zdroje
2025 74,6 tis. Kč 28,35 mil. Kč 28,42 mil. Kč 27,50 mil. Kč 24,27 mil. Kč 3,23 mil. Kč
2024 418,7 tis. Kč 26,99 mil. Kč 27,40 mil. Kč 27,47 mil. Kč 23,92 mil. Kč 3,54 mil. Kč
2023 148,3 tis. Kč 25,97 mil. Kč 26,12 mil. Kč 27,45 mil. Kč 24,43 mil. Kč 3,02 mil. Kč
2022 71,5 tis. Kč 24,22 mil. Kč 24,30 mil. Kč 21,05 mil. Kč 17,80 mil. Kč 3,26 mil. Kč
2021 0 Kč 24,00 mil. Kč 24,00 mil. Kč 22,15 mil. Kč 18,05 mil. Kč 4,10 mil. Kč
2020 392 Kč 22,40 mil. Kč 22,40 mil. Kč 21,54 mil. Kč 18,47 mil. Kč 3,06 mil. Kč

Co z výkazů plyne

Poměry spočítané z výkazů za rok 2025. Popisují čísla, nehodnotí hospodaření organizace.

Výsledek
74,6 tis. KčZisk: výnosy byly vyšší než náklady.
Zadluženost
11,8 %Jaká část majetku je krytá cizími zdroji, tedy závazky a úvěry.
Běžná likvidita
1,50Oběžná aktiva dělená krátkodobými závazky. Pod 1 jsou krátkodobé závazky vyšší než peníze a pohledávky, které je mají pokrýt.
Okamžitá likvidita
1,34Peníze na účtech dělené krátkodobými závazky.
Transfery
90,5 %Kolik výnosů tvoří příspěvky a dotace. U příspěvkové organizace je vysoký podíl běžný, město ji tak financuje.
Osobní náklady
80,3 %Kolik nákladů tvoří mzdy a odvody. U škol a sociálních služeb bývá podíl vysoký.
Náklady meziročně
+5,0 %Změna proti předchozímu roku.
Výnosy meziročně
+3,7 %Změna proti předchozímu roku.
Ukazatele po letech
Ukazatele hospodaření po letech
Rok Zadluženost Běžná likvidita Okamžitá likvidita Transfery Osobní náklady Náklady meziročně Výnosy meziročně
2025 11,8 % 1,50 1,34 90,5 % 80,3 % +5,0 % +3,7 %
2024 12,9 % 1,65 1,26 91,0 % 79,4 % +3,9 % +4,9 %
2023 11,0 % 1,46 1,32 90,2 % 81,3 % +7,2 % +7,5 %
2022 15,5 % 1,26 1,05 90,6 % 83,2 % +0,9 % +1,2 %
2021 18,5 % 1,46 1,05 91,9 % 85,2 % +7,2 % +7,2 %
2020 14,2 % 1,44 1,04 92,7 % 82,5 % +12,9 % +12,9 %

Období: rok 2025. Zdroj: rozvaha a výkaz zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny, poměry spočítala aplikace. Co výkaz neuvádí, neukazujeme.

Kdy se smlouvy uzavíraly

Hodnota smluv podle roku uzavření, bez dodatků. Bez 2 smluv s více partnery, jejichž hodnota patří celku.

S kým smlouvy uzavírá

Podle hodnoty společných smluv. Fyzické osoby v seznamu nejsou.

Největší smlouvy

Podle hodnoty v registru smluv. Dodatky se do součtu nepočítají.

Další smlouvy (5)

Poslední smlouvy

Podle data uzavření.

Další smlouvy (15)

Zdroje: registr smluv, ARES a obchodní rejstřík, Monitor státní pokladny a Sbírka listin. Stránka ukazuje stav posledního stažení. Rozhoduje znění v registru.

Nahlásit chybu