BAZÉN LIBEREC, s.r.o.
Rok 2024 skončil ztrátou 30,0 tis. Kč. Organizace má 61 smluv za 109,68 mil. Kč.
Základní údaje
Z veřejných rejstříků. Fyzické osoby a statutární orgány neukazujeme.
- Druh
- Společnost města
- IČO
- 11754699
- Právní forma
- společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec I-Staré Město, 46001 Liberec
- Vznik
- 17. 8. 2021
- Podíl města
- 100 %
- Společník
- STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC 100 %, vklad 200 000 Kč
- Smlouvy
- 1. 10. 2021 až 3. 7. 2026
- Účetní závěrky
- Po zákonné lhůtě založená závěrka za 2021, 2024.
Jak hospodaří
Z účetních závěrek ve Sbírce listin. Částky za celý rok. Čísla za roky 2024, 2023 jsou přečtená strojově z PDF závěrky. Součty výkazu sedí.
Výnosy a náklady
Cizí zdroje
Zobrazit jako tabulku
| Rok | Výsledek | Tržby | Aktiva | Vlastní kapitál | Cizí zdroje |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | −30,0 tis. Kč | 14,14 mil. Kč | 12,00 mil. Kč | 170,0 tis. Kč | 11,83 mil. Kč |
| 2023 | 0 Kč | 41,89 mil. Kč | 11,56 mil. Kč | 200,0 tis. Kč | 9,95 mil. Kč |
Co z výkazů plyne
Poměry spočítané z výkazů za rok 2024. Popisují čísla, nehodnotí hospodaření organizace.
Na co upozornit
- 2024: Ztráta 30 000 Kč.
- 2024: Cizí zdroje tvoří 99 % aktiv.
- Výsledek
- −30,0 tis. KčZtráta: náklady byly vyšší než výnosy.
- Zadluženost
- 98,6 %Jaká část majetku je krytá cizími zdroji, tedy závazky a úvěry.
- Běžná likvidita
- 1,01Oběžná aktiva dělená krátkodobými závazky. Pod 1 jsou krátkodobé závazky vyšší než peníze a pohledávky, které je mají pokrýt.
- Okamžitá likvidita
- 0,97Peníze na účtech dělené krátkodobými závazky.
- Osobní náklady
- 43,0 %Kolik nákladů tvoří mzdy a odvody. U škol a sociálních služeb bývá podíl vysoký.
- Náklady meziročně
- −51,4 %Změna proti předchozímu roku.
- Výnosy meziročně
- −51,4 %Změna proti předchozímu roku.
Ukazatele po letech
| Rok | Zadluženost | Běžná likvidita | Okamžitá likvidita | Osobní náklady | Náklady meziročně | Výnosy meziročně |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98,6 % | 1,01 | 0,97 | 43,0 % | −51,4 % | −51,4 % |
| 2023 | 86,1 % | 1,14 | 0,84 | 38,8 % | – | – |
Období: rok 2024. Zdroj: účetní závěrka ve Sbírce listin, poměry spočítala aplikace. Co výkaz neuvádí, neukazujeme.
Kdy se smlouvy uzavíraly
Hodnota smluv podle roku uzavření, bez dodatků.
S kým smlouvy uzavírá
Podle hodnoty společných smluv. Fyzické osoby v seznamu nejsou.
Největší smlouvy
Podle hodnoty v registru smluv. Dodatky se do součtu nepočítají.
-
Smlouva: VEŘEJNOPRÁVNÍ SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ DOTACE NA REALIZACI SLUŽBY OBECNÉHO HOSPODÁŘSKÉHO ZÁJMU
66,00 mil. Kč
Nahlásit chybu -
24,39 mil. Kč
Nahlásit chybu -
5,86 mil. Kč
Nahlásit chybu -
5,00 mil. Kč
Nahlásit chybu -
2,34 mil. Kč
Nahlásit chybu
Další smlouvy (5)
-
1,50 mil. Kč
Nahlásit chybu -
1,00 mil. Kč
Nahlásit chybu -
614,0 tis. Kč
Nahlásit chybu -
577,3 tis. Kč
Nahlásit chybu -
576,4 tis. Kč
Nahlásit chybu
Poslední smlouvy
Podle data uzavření.
-
1,50 mil. Kč
Nahlásit chybu -
1,00 mil. Kč
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu
Další smlouvy (15)
-
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
52,6 tis. Kč
Nahlásit chybu -
52,0 tis. Kč
Nahlásit chybu -
391,8 tis. Kč
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
65,0 tis. Kč
Nahlásit chybu -
164,4 tis. Kč
Nahlásit chybu -
88,0 tis. Kč
Nahlásit chybu -
337,0 tis. Kč
Nahlásit chybu -
576,4 tis. Kč
Nahlásit chybu -
577,3 tis. Kč
Nahlásit chybu -
138,7 tis. Kč
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu -
Hodnota neuvedena
Nahlásit chybu
Projekty
Projekty v katalogu, ke kterým se smlouvy vztahují.
Zdroje: registr smluv, ARES a obchodní rejstřík, Monitor státní pokladny a Sbírka listin. Stránka ukazuje stav posledního stažení. Rozhoduje znění v registru.
Nahlásit chybu