Přeskočit na obsah

Toto není oficiální web města Liberec. Jde o testovací provoz platformy VašeMěsto.cz na základě veřejně dostupných dat z Liberce a dalších zdrojů. Kontakt: podpora@vasemesto.cz

Mateřská škola "Jizerka", Liberec, Husova 184/72, příspěvková organizace

Rok 2025 skončil ziskem 110,7 tis. Kč. Organizace má 26 smluv za 261,6 tis. Kč.

Základní údaje

Z veřejných rejstříků. Fyzické osoby a statutární orgány neukazujeme.

Druh
Příspěvková organizace města
IČO
72742828
Právní forma
příspěvková organizace
Sídlo
Husova 184/72, Liberec V-Kristiánov, 46005 Liberec
Vznik
17. 9. 2004
Smlouvy
1. 9. 2007 až 27. 1. 2026

Jak hospodaří

Z rozvahy a výkazu zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny. Částky za celý rok.

Výnosy a náklady

Cizí zdroje

Zobrazit jako tabulku
Hospodaření po letech
Rok Výsledek Náklady Výnosy Aktiva Vlastní kapitál Cizí zdroje
2025 110,7 tis. Kč 6,26 mil. Kč 6,37 mil. Kč 4,07 mil. Kč 2,99 mil. Kč 1,08 mil. Kč
2024 30,7 tis. Kč 6,19 mil. Kč 6,22 mil. Kč 3,89 mil. Kč 2,70 mil. Kč 1,19 mil. Kč
2023 34,8 tis. Kč 5,95 mil. Kč 5,98 mil. Kč 4,11 mil. Kč 2,95 mil. Kč 1,15 mil. Kč
2022 12,4 tis. Kč 5,41 mil. Kč 5,42 mil. Kč 3,57 mil. Kč 2,67 mil. Kč 907,1 tis. Kč
2021 494 Kč 5,23 mil. Kč 5,23 mil. Kč 3,71 mil. Kč 2,70 mil. Kč 1,01 mil. Kč
2020 5,5 tis. Kč 4,76 mil. Kč 4,76 mil. Kč 3,70 mil. Kč 2,75 mil. Kč 959,4 tis. Kč

Co z výkazů plyne

Poměry spočítané z výkazů za rok 2025. Popisují čísla, nehodnotí hospodaření organizace.

Výsledek
110,7 tis. KčZisk: výnosy byly vyšší než náklady.
Zadluženost
26,6 %Jaká část majetku je krytá cizími zdroji, tedy závazky a úvěry.
Běžná likvidita
1,68Oběžná aktiva dělená krátkodobými závazky. Pod 1 jsou krátkodobé závazky vyšší než peníze a pohledávky, které je mají pokrýt.
Okamžitá likvidita
1,23Peníze na účtech dělené krátkodobými závazky.
Transfery
89,7 %Kolik výnosů tvoří příspěvky a dotace. U příspěvkové organizace je vysoký podíl běžný, město ji tak financuje.
Osobní náklady
76,7 %Kolik nákladů tvoří mzdy a odvody. U škol a sociálních služeb bývá podíl vysoký.
Náklady meziročně
+1,2 %Změna proti předchozímu roku.
Výnosy meziročně
+2,5 %Změna proti předchozímu roku.
Ukazatele po letech
Ukazatele hospodaření po letech
Rok Zadluženost Běžná likvidita Okamžitá likvidita Transfery Osobní náklady Náklady meziročně Výnosy meziročně
2025 26,6 % 1,68 1,23 89,7 % 76,7 % +1,2 % +2,5 %
2024 30,6 % 1,75 1,08 88,2 % 72,7 % +4,0 % +3,9 %
2023 28,1 % 1,67 1,34 88,1 % 76,1 % +10,0 % +10,4 %
2022 25,4 % 1,69 1,24 88,9 % 79,7 % +3,4 % +3,6 %
2021 27,2 % 1,58 1,45 91,7 % 81,1 % +10,0 % +9,9 %
2020 25,9 % 2,08 1,45 90,6 % 80,7 % +4,9 % +3,9 %

Období: rok 2025. Zdroj: rozvaha a výkaz zisku a ztráty v Monitoru státní pokladny, poměry spočítala aplikace. Co výkaz neuvádí, neukazujeme.

Kdy se smlouvy uzavíraly

Hodnota smluv podle roku uzavření, bez dodatků. Bez 1 smlouvy s více partnery, jejichž hodnota patří celku.

S kým smlouvy uzavírá

Podle hodnoty společných smluv. Fyzické osoby v seznamu nejsou.

Největší smlouvy

Podle hodnoty v registru smluv. Dodatky se do součtu nepočítají.

Další smlouvy (5)

Poslední smlouvy

Podle data uzavření.

Další smlouvy (15)

Zdroje: registr smluv, ARES a obchodní rejstřík, Monitor státní pokladny a Sbírka listin. Stránka ukazuje stav posledního stažení. Rozhoduje znění v registru.

Nahlásit chybu